Kategorie

Proč nakoupit u nás:

Velký výběr
Z více než 5000 položek

Stabilní česká firma
Již od roku 2012

Garance spokojenosti
14 denní lhůta na vrácení

Kvalitní zboží
2 roky záruka na zboží


1) Vrácení zboží / výměna velikosti

Chápeme úskalí nákupu na internetu a víme, že může být někde složité vybrat správný produkt a velikost bez toho, aniž byste si jej mohli důkladně prohlédnout a osahat.

Proto u nás není žádný problém zakoupené zboží vrátit, nebo vyměnit jeho velikost, pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat a to ve lhůtě 14 dnů od jeho převzetí. (neplatí v případě nákupu na firmu- tzn. uvedením IČO v objednávce).

Pokud jste se rozhodl/a zboží vrátit / vyměnit velikost, pak nám jej zašlete zpět spolu s vyplněným formulářem, který najdete ZDE

 

Zboží zasílejte na adresu:

Gadgets House s.r.o.

Poděbradská 56 (areál TESLA)-vchod C1, 4.patro

Praha 9, 198 00

 

Peníze, nebo nové zboží v požadované velikosti Vám odešleme ve lhůtě 14 dnů.

 

Upozorňujeme, že náš eshop NENÍ půjčovna. Vrácené zboží musí být NENOŠENÉ a NEPARFÉMOVANÉ (samozřejmě s výjimkou vyzkoušení na postavě). V opačném případě Váš požadavek na vrácení nebude vyřízen.

 

2) Reklamace

Na veškeré u nás zakoupené zboží je samozřejmě poskytována záruka 2 roky obdobně jako při nákupu v klasickém kamenném obchodě.

V případě, že chcete zboží reklamovat postupujte stejně, jako v případě bodu 1), tzn. vrácení / výměna zboží. Na formulář, případně samostatný papír nám prosím navíc alespoň krátce popište zjištěnou závadu na zboží a připojte informaci, jestli preferujete výměnu za bezvadný kus, nebo vrácení peněz.

Peníze, nebo nový bezvadný kus Vám odešleme ve lhůtě 14 dnů.

 

 

Detailní informace o této problematice najdete v našich Obchodních podmínkách.